Informacja prawna

Cel

Celem istnienia wortalu AntyWir.PL jest edukacja w zakresie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem takim jak wirusy, robaki internetowe, spyware i adware.

Wortal dostarcza informacji na temat istniejących zagrożeń i sposobów im zapobiegania oraz udostępnia platformę do wymiany informacji i dyskusji pomiędzy jego użytkownikami.

Reklama

Osoby lub firmy zainteresowane umieszczeniem reklam na stronach serwisu internetowego AntyWir.PL prosimy o kontakt: reklama@antywir.pl .

Prawa autorskie

Wortal AntyWir.PL wszystkie znajdujące się na nim teksty, tłumaczenia, obrazki, pliki multimedialne, dokumenty pdf, schematy html i wszystkie inne dokumenty objęte są ochroną wynikającą z prawa w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz.U.00.80.904 z późn. zm.), ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.93.47.211 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz.U.01.128.1402).

Wobec powyższego kopiowanie i rozpowszechnianie, wykraczające poza własny użytek osobisty, może odbywać się tylko po uzyskaniu uprzedniej, pisemnej zgody i jedynie we wskazanym zakresie.

Komentarze użytkowników

Wszelkie komentarze zamieszczone na stronach wortalu AntyWir.PL są prywatnymi opiniami jego użytkowików. Redakcja AntyWir.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania wpisów zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.