Porady

Spamato to bezpłatny program oparty na 6 niezależnych od siebie modułach sprawdzających wiadomości pocztowe. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, dostępne na każdą platformę systemową, która obsługuję środowisko Java. Przedstawiamy test tej potężnej i bardzo przydatnej aplikacji. I odpowiadamy na pytanie - czy warto mieć ją u siebie w domu lub biurze?

Najprostsza odpowiedź to oczywiście zapisać go na dysku i przed uruchomieniem przeskanować swoim programem antywirusowym.

Jednak ta metoda w pewnych przypadkach bywa zawodna. Przedstawiamy prosty sposób, który pozwala znacząco zwiększyć skuteczność skanowania, a przy okazji porównać jakość baz sygnatur różnych programów antywirusowych.

Sprawdź dokąd klikasz

Firma Exploit Prevention Labs udostępniła pod adresem linkscanner.explabs.com darmowe narzędzie LinkScanner służące do skanowania stron. Jeśli otrzymaliśmy od kogoś link, co do którego mamy wątpliwości, możemy sprawdzić czy strona do której prowadzi jest bezpieczna.

Po co płacić za coś co można mieć legalnie za darmo. Wychodząc na przeciw najczęściej zadawanym pytaniom AntyWir.PL przygotował zestawienie darmowego oprogramowania antywirusowego.

Subskrybuj zawartość