mks_vir

Test MKS_VIR 2007

Instalacja programu nie powinna przysporzyć nikomu kłopotów. Jest taka, jak trzeba - kilka razy potwierdzasz komunikaty pojawiające się w oknie i ponownie uruchamiasz komputer. Autorzy oszczędzili użytkownikowi kreatora konfiguracji, dzięki czemu program od razu jest gotowy do pracy. Po ponownym uruchomieniu komputera musisz jednak być przygotowany na pojawiające się komunikaty o próbie nawiązania połączenia przez poszczególne aplikacje zainstalowane w systemie - przeglądarkę stron internetowych, komunikator, program pocztowy i inne. Na szczęście jest opcja zapamiętania wyboru dokonanego przez użytkownika, więc szybko możesz zapomnieć o istnieniu zapory sieciowej.

Ukazała się nowa wersja polskiego programu antywirusowego Mks_vi 2007. Co nowego znajdziesz w tym wydaniu? Ulepszone działanie poszczególnych narzędzi oraz zmniejszenie obciążenie zasobów systemowych. Użytkownicy, którzy posiadają zarejestrowane aplikacje Mks_vi 2005 i 2006 mogą bez dodatkowych opłat zainstalować pełne wydanie 2007.

Premiera mks_vir 2006

19 kwietnia w sprzedaży pojawiła się nowa wersja najbardziej popularnego polskiego programu antywirusowego mks_vir. Wersja oznaczona jest mks_vir 2006.

Zmiany w porównaniu do wersji wcześniejszej to nowy moduł aktualizacji, poprawiony moduł administratora oraz zapora sieciowa. Dodane zostały funkcje ochorny antyspyware. Wg zapewnień producenta przyspieszono również działanie skanera antywirusowego.

Subskrybuj zawartość