Kaspersky

Kaspersky Lab prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przez ekspertów z laboratorium antywirusowego przy użyciu skanera on-line w grudniu 2006 roku . Ranking ten daje prawdziwy obraz zagrożeń znajdujących się w komputerach użytkowników w danym momencie, podczas gdy lista najpopularniejszych wirusów, oparta wyłącznie na danych z ruchu pocztowego, informuje o zagrożeniach, które zostały zablokowane zanim dotarły do użytkowników.

Kaspersky Lab, producent rozwiązań antywirusowych i służących do ochrony danych, opublikował artykuł, w którym Natalya Kaspersky, dyrektor generalny firmy, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat bezpieczeństwa najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows Vista.

Kaspersky Anti-Virus z płytami Gigabyte

Do płyt głównych firmy Gigabyte dołączane będzie oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus z licencją na okres 3 miesięcy. Po wygaśnięciu okresu licencji, użytkownicy mogą nabyć oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus w sklepie internetowym firmy Kaspersky ze specjalną 20% zniżką.

Subskrybuj zawartość